Modele sukienek, które warto mieć w szafie

Wybór sukni to najprzyjemniejszy etap przygotowań do ślubu. Odwiedziny kolejnych salonów mody ślubnej, przymiarki najpiękniejszych modeli oraz wybieranie dodatków takich jak buty czy biżuteria, to wymarzone chwile niejednej młodej kobiety. Zdecydowanie się na tą jedną jedyną nie jest jednak proste, gdyż salony mody ślubnej są coraz lepiej zaopatrzone, oferując duży wybór sukni od najpiękniejszych ślubnych marek. Na jakie suknie ślubne warto zwrócić szczególną uwagę? Poniżej krótka podpowiedź.

Modne i piękne suknie weselne

Od kilku sezonów coraz popularniejsze są sukienki ślubne o długości przed kolano z dłuższym tyłem, czasami wręcz trenem. To nowoczesny krój idealny dla kobiet, które mogą pochwalić się zgrabnym nogami. Ten model sukienki wygląda niebanalnie, bo wciąż nie decyduje się na niego dla kobiet.

Panna młoda, która chciałaby wyróżnić się swoją sukienkę, powinna rozważyć wybór takiego modelu.
Szczyt popularności przeżywają sukienki w stylu Boho, a zatem lekkie romantyczne, często uszyte z koronki, sukienki idealnie komponujące się z wiankami i romantycznymi dużymi bukietami, w których często wykorzystuje się kwiaty polne. Ten look to ukłon w stronę romantycznych dziewczyn, lubiących bliski kontakt z naturą, które na swoim ślubie nie chcą być skrępowane gorsetami czy niewygodnymi upięciami włosów w misterne koki. Przyjęcie organizowane na świeżym powietrzu lub w starej stodole zaaranżowany na weselną salę to boho przyjęcie idealnie pasujące do wyżej opisywanej sukni ślubnej.